Paralaksa tła

Life-Hamleting

Przy współpracy z serwisem Lubimyczytać.pl publikuję cykl wpisów Life-hamleting.

(...)Czyn nie jest naszą domeną. Jak Hamlet zwlekamy z podjęciem jakiejkolwiek decyzji, wahamy się i teoretyzujemy. Wieczne niezdecydowanie nie jest wynikiem tchórzostwa. Posiadamy niezwykle wrażliwą osobowość, która sprawia, że przeżywamy wszystko dwa, a nawet pięć razy silniej. Jesteśmy wzgardzeni, nieproduktywni. Rozdarci. W wielu sytuacjach życiowych reprezentujemy typową postawę bohatera hamletycznego..

W niniejszym cyklu chciałbym przybliżyć tragizm naszej sytuacji, a nawet, opracować swoisty poradnik, jak w normalnych sytuacjach życiowych, jak w zderzeniach z mottami propagan…pardon, szkoły sukcesu zachować się jak typowy humanista-hamlecista. Nie oferuję rozwiązań, a analizę przypadków, od znalezienia się w sytuacji totalnego obciachu, po niezdolność wzięcia na wiarę i klatę wykładów Briana Tracy.

Gotowy? Zatem podejdź bliżej i sięgnij do worka z rozmaitościami life hamletingu. Zajrzyj w ciemność, w głąb króliczej nory. Śmiało..Pierwszą część cyklu Life-Hamleting znajdziecie pod tym linkiem

Ahsan Ridha Hassan © 2016 | kontakt@ahsanridhahassan.pl